OPRYSKI

Opryski owadobójcze

 • Alfa Hit

  alfa-hit[1].jpg

  Preparat stosuje się do zwalczania owadów latających, takich jak komary, komary tygrysie, muchy. Opakowanie 1 litr 

  Cena:175.00
 • Deltametryna

  deltametryna.jpg

  Delta PBO to stężony środek owadobójczy do oprysków przeciwko owadom latającym oraz biegającym w formie koncentratu. Wydajność oprysk na 20 000 metrów.

  Cena:180.00
 • Draker

  draker[1].jpg

  Preparat o szerokim zakresie działania do zwalczania owadów latających i biegających w postaci koncentratu mikrokapsułkowanej emulsji do oprysku. Opakowanie 1 litr.

  Cena:220.00
 • Eliminator

  eliminator.jpg

  Środek owadobójczy o silnym efekcie do wykonywania oprysków na owady. Przeznaczony do zwalczania owadów latających oraz biegających szczególnie pająków przędziorków much komarów i kleszczy. 

  Cena:175.00
 • Fenthrin

  fenthrin[1].jpg

  Fenthrin jest ciekłym zagęszczonym środkiem owadobójczym w wodnej mikroemulsji do rozrabiania z wodą z silnym efektem knockdown. Wydajność na muchy 6000 metrów oprysku na komary 10000 m oprysków.

  Cena:250.00
 • Gardax

  gardax[1].jpg

  Skoncentrowany środek do eliminacji owadów. Produkt przeznaczony do zwalczania owadów latających (np.muchy, osy, komary, meszki) i biegających (karaczany, mrówki, pchły, pluskwy) w tym szkodników magazynowych (ćmy, wołek zbożowy, mącznik, trojszyk) oraz pajęczaków (pająków i roztoczy). Opakowanie 500 ml.

  Cena:175.00
 • Mastercid Micro

  mastercid-micro.jpg

  Mastercid Micro jest mikrokapsułkowanym stężonym koncentratem owadobójczym na wszystkie owady latające oraz kleszcze i pająki o wydłużonym działaniu do 3 tygodni na bazie cypermetryny i tetrametryny.

  Cena:210.00
 • Pyregreen oprysk odstraszający

  pyregreen-oprysk-odstraszajacy.jpg

  PyreGreen 5.0 jest skoncentrowanym płynnym ekologicznym środkiem owadobójczym, bazującym na naturalnej pyretrynie pochodzenia naturalnego o działaniu wysokim biobójczym oraz odstraszającym. Opakowanie 1 litr na 1 hektar oprysków. 

  Cena:320.00